Uudised

Avasta Jakob Hurda lemmikmaitseid Põlva Rahvustoidufestivalil ja Harmoonikal Intsikurmus!
2023-06-01 15:41:00

J. Hurda nimeline Rahvahariduse Selts kutsub 8. juulil kell 10.00-16.00 Põlva linna keskväljakule, kus leiab aset põnev ja meeleolukas Rahvustoidufestival. Festival toob kokku kodukokad ja toiduettevõtted, kes pakuvad külastajatele võimalust nautida Jakob Hurda lemmikmaitseid.

Rahvustoidufestivali mitmeosaline programm hõlmab toidufestivali, kus külastajad saavad kaasa osta ja degusteerida, kauplemas on kodukokad ja ettevõtjad omavalmistatud roogade ning toodetega. Lisaks toimub ka konkurss, kuhu oodatakse J. Hurda lemmikmaitsetena märgitud koduleiba, karaskit, sõira ja koduveini. Osalejad saavad võimaluse oma oskusi näidata ja parimad retseptid saavad auhinnatud ja tunnustatud.

Festivali päevakava pakub hulgaliselt meelelahutust, sealhulgas lõõtsamuusikat, ooperilaulu ning huvitavaid lugusid. Lisaks ostlemisele ja maitsmisele on mõeldud ka kõige pisematele festivalikülastajatele, kellele pakutakse festivali raames eraldi aktiivseid ja lõbusaid tegevusi. Üks oodatud külaline rahvustoidufestivalil on ka JAKOB HURT, keda võib festivalil kohata erinevates vanustes. Olge valmis temaga vestlema ja jagama oma mõtteid!

Rahvustoidufestival on ühtlasi osa 8. juuli õhtul Intsikurmus toimuvast Harmoonikast, kuhu on oodatud lõõtsamuusikat nautima kõik muusikasõbrad. J. Hurda nimeline Rahvustoidufestival toimub juba 8. juulil Põlva keskväljakul ja õhtul Harmoonikal
Intsikurmus.

Info kauplemise ja konkursil osalemise kohta https://jakobhurt.ee/ või tel +372 515 5919 Tiiu Marran.

eu