Pea kakskümmend aastat Põlvamaa suvede lõppe kaunistanud ja rohelist mõtteviisi kujundanud Ökofestival vahetab vedurit – senine peakorraldaja Põlvamaa Arenduskeskus annab festivalitraditsiooni üle Eesti Maanteemuuseumile, kus sündmus toimetab edasi Elava Tee Festina.
